پرداخت صورت حساب با اسکن عنبیه چشم

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

چکیده : اسمارت فون Arrows دارای صفحه نمایش ۵.۲ اینچی است پرداخت صورت حساب با اس... با عنوان : پرداخت صورت حساب با اسکن عنبیه چشم بخوانید :
 

اسمارت فون Arrows, ویژگیهای اسمارت فون Arrows, پرداخت صورت حساب با اسکن عنبیه چشم

اسمارت فون Arrows دارای صفحه نمایش ۵.۲ اینچی است

 

پرداخت صورت حساب با اسکن عنبیه چشم
در سال های اخیر، کمپانی های فناوری به سمت پرداخت های موبایلی روی آورده اند اکنون یک شرکت ژاپنی از پرداخت صورت حساب با کمک اسکن عنبیه چشم خبر داده است.
تحول عظیمی در عرصه پرداخت های موبایلی در راه است و آن پرداخت صورت حساب ها با کمک اسکن عنبیه چشمی است. این اسمارت فون متفاوت  Arrows نام داشته و اولین اسمارت فونی است که با کمک اسکنر چشمی می تواند به پرداخت های موبایلی یا حتی باز کردن قفل گوشی یا ورود به سایت هایی که اکانت های شخصی دارند، بپردازد.

 

این اسمارت فون محصول همکاری مشترک  Fujitsu و اپراتور ژاپنی NTT DoCoMo است. NTT DoCoMo در رابطه با ساخت این اسمارت فون می گوید: « این محصول از یک ماژول   Delta ID ActiveIRIS برای اسکن چشمی استفاده می کند که شامل لامپ های LED و همینطور دوربین مادون قرمز برای خواندن الگوهای عنبیه است تا بتواند از آن به عنوان یک رمز برای ورود یا پرداخت صورت حساب ها استفاده کند.

 

اسمارت فون Arrows, ویژگیهای اسمارت فون Arrows, پرداخت صورت حساب با اسکن عنبیه چشم

اسمارت فون Arrows با کمک اسکنر چشمی می تواند قفل گوشی را باز کند

 
این اسمارت فون از قابلیت های شگرفی مانند سرعت بالا برخوردار است و می تواند در کمتر از یک ثانیه چشم سه نفر را برای پرداخت صورت حساب اسکن کند. از ویژگی های این اسمارت فون می توان به مواردی مانند صفحه نمایش ۵.۲ اینچی و رزولوشن ۹۶۰*۵۴۰ پیکسل و همینطور ۳  گیگابایت حافظه داخلی یا پردازنده ۲ گیگاهرتزی را نام برد. همانطور که از ویژگی های ظاهری این محصول برمی آید، این اسمارت فون از لحاظ ساختاری تا حدودی ضعیف است زیرا هدف دیگری در پشت ساخت این اسمارت فون نهفته بوده است.

منبع : mehrnews.com

پرداخت صورت حساب با اسکن عنبیه چشم,...
نویسنده : درماستا بازدید : 1187 تاريخ : شنبه 9 خرداد 1394 ساعت: 14:31