شارژکردن تلفن همراه در زیر آب برای نخستین بار

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

چکیده : دانشمندان در انگلستان با استفاده از نوعی پد بی‌سیم و یک گیرنده تلفن همراه به نام iQi که درون مح... با عنوان : شارژکردن تلفن همراه در زیر آب برای نخستین بار بخوانید :
دانشمندان در انگلستان با استفاده از نوعی پد بی‌سیم و یک گیرنده تلفن همراه به نام iQi که درون محفظه‌ای ضدآب قرار می‌گیرد، توانستند گوشی آی‌فون را در زیر آب شارژ کنند.

در آزمایش‌های انجام‌شده توسط شرکت FoneSalesman واقع در لندن، گوشی آی‌فون 5 به همراه گیرنده 14.99 پوندی ساخت این شرکت در درون محفظه ضدآب Nuud Lifeproof قرار داده شد. سپس این محفظه به درون مخزنی از آب انداخته شد و بر روی نوعی پدشارژکننده بی‌سیم قرار گرفت.


در طول این آزمایش، پد شارژکننده خشک باقی ماند زیرا در بیرون از مخزن قرار داشت و گوشی نیز مانند گوشی‌های هوشمند دیگر به آرامی شارژ شد. شرکت سازنده «گیرنده تلفن‌همراه iQi»، این آزمایش را برای تایید امکان استفاده از آن در درون محفظه مهر و موم‌شده انجام داد. این گیرنده فقط نیم میلی‌متر ضخامت دارد و برای جفت‌شدن با هر نوع پد بی‌سیم طراحی شده است.
این نخستین باری است که دانشمندان از فناوری بی‌سیم برای شارژ تلفن در زیر آب استفاده کرده‌اند و آن‌ها امیدوارند بتوان ظرف یک دهه آینده از چنین فناوری در فواصل بزرگ‌تر استفاده کرد.

اخبار تکنولوژی - ایسنا

جدید ترین اخبار موبایل،شارژشدن موبایل،اخبار جدید موبایل،جدید ترین اخبار در مورد موبایل،شارژشدن ایفون زیر آب،شارژشدن گوشی آیفون زیر آب,...
نویسنده : درماستا بازدید : 341 تاريخ : يکشنبه 28 دی 1393 ساعت: 12:56